זהו האתר של קבוצת ההמלצות דיאנה זוהר המונה עשרות אלפי חברים בעולם.

דיאנה זוהר מביאה לכם המלצות לרכישה באתרי אונליין
ההמלצות שמעלה דיאנה זוהר מתבססות על הכרותה עם אתרים בינ"ל
הפריטים המוצלחים, המחירים, המבצעים וההטבות הטובות ביותר באתרים השונים.
תוכלו למצוא באתר את תמצית המדריך לקניות באלי אקספרס, תמצית מדריך להזמנת מוצרים באתרים בינ"ל, טיפים שנאספו מכלל אתרים בעולם לקניה נכונה ובטוחה וריכוז שאלות ותשובות שנאספו באתרים בינ"ל שונים.
ו… כמובן המלצותינו על מוצרים מבוקשים, רלוונטיים וחדשים, מתנות, הגרלות, ימי חג וימי מכירות מיוחדים (בלאק פריידיי, יום הרווקים הסיני) !

גילוי נאות
צוות דיאנה זוהר משקיעים שעות רבות בכל יום על מנת להביא המלצות על הדילים הטובים ביותר וקישורים למוצרים המובילים כל הזמן.
במאמצינו להמליץ לכם על הטוב ביותר, בנוסף להמלצות שאתם שולחים לנו, אנו חלק מ"תוכנית אפיליאייט" (שיווק מסונף) של אתרים כגון אלי אקספרס, Halloween, אסוס, אמזון, איביי ועוד.

מהות תוכנית ה"אפיליאייט" היא שהננו מפרסמים/ממליצים של מוצרים באותם אתרים/עסקים/בתי עסק בינ"ל. כחלק מתוכנית ה"אפיליאייט" הננו מקבלים עמלה צנועה על ההמלצות/פרסומים אותם אנו מעלים מאותם אתרים/עסקים/בתי עסק בינ"ל.
מה זה אומר? שלהמלצות שלנו יש "בית חם" ואמין מאתרים גדולים בינ"ל !
ראיתם משהו בהמלצות שלנו ? הצלחנו למצוא ולהמליץ על מוצר מבוקש ?
הלינק המופיע בהמלצה יעביר אתכם ישירות לאתר איתו אנו בתוכנית ה"אפיליאייט".
חשוב להבין ! באתרנו מופיעות המלצות בלבד !! מרגע הכניסה / הרשמה לאתר העסק עליו הומלץ/פורסם , הלקוחות הפוטנציאליים הינם לקוחות האתר העסקי. כל אינפורמציה וכל התקשרות נעשית בין הלקוח הפוטנציאלי של האתר העסקי לאתר העסקי עצמו. לנו אין כל קשר להליך התקשרות זה ! בין אם הלקוח החליט להתקשר לאתר העסק, בין אם לא ומה היו הסכמי ההתקשרות, כל פרטיכם האישיים שמסרתם לאתר העסק וכל שאר ההליך הקשור בזה – הכל באחריות הלקוח הפוטנציאלי ועל דעתו בלבד מול אותו אתר עסקי. כל רכישה פוטנציאלית שנעשית, באם נעשית, איננה נעשית באתרנו אלא באתר הבינ"ל והנכם לקוחות האתר הבינ"ל על כל התנאים וההגנות של אותו האתר. כל פרטיכם באתר הבינ"ל הינם מוגנים, חסויים ואנו לא מקבלים כל אינפורמציה עליכם.
נהניתם ? רוצים להמליץ בקבוצה ? נשמח ?
האם תשלמו יותר בקניה דרך הלינק ?
ממש לא !! המחיר שאנו מעלים בהמלצה הוא המחיר באתר הבינ"ל !
אז למה אתם מחכים ?
דיאנה זוהר – הזוהר בהמלצות לרכישות אונליין

סגירת תפריט
×

SALE 11.11 SALE 11.11 SALE

לכל המבחר : לחצו כאן

דילוג לתוכן